Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Vianočné trhy
Bratislavské vianočné trhy na Hlavnom a Františkánskom námestí: cigánska pečienka, pečené klobásy, pagáče, husacie a kapustné lokše, kapustnica, varený punč, víno i grog
 
   


Cesta: Titulka
 

„ŽELAJ SI SPOLU S MESTOM“

 
 
  • Želaj si spolu s mestom, zdroj: www.in.ba.skDo predvianočného projektu „Želaj si spolu s mestom“ sa už zapojilo 8 Bratislavčanov (30.10.2013)
    Za prvé dva týždne sa už ôsmi Bratislavčania zapojili do výnimočného predvianočného projektu slovenskej metropoly „Želaj si spolu s mestom“. Projekt vyhlásilo mesto s Nadáciou TA3 a neziskovou organizáciou Želaj si, aby spoločne s partnermi mohlo pomôcť, zrealizovať vianočné sny ľuďom, ktorí z rôznych sociálnych, finančných či zdravotných dôvodov nemôžu splniť i tie najjednoduchšie priania priateľom, susedom, známym.

  • Želaj si spolu s mestom, zdroj: www.in.ba.skSamospráva spolu s partneri štartujú III. ročník projektu „Želaj si spolu s mestom“ (18.10.2013)
    Slovenská metropola, primátor Milan Ftáčnik, spoločne s neziskovou organizáciou „Želaj si“ a Nadáciou TA3, štartuje dnes (18. október) už III. ročník dobročinného projektu „Želaj si spolu s mestom“. Akcia, ktorá je súčasťou celomestského projektu Vianoce v meste, má pomôcť splniť želania ľuďom, mladým, ale aj skôr narodeným Bratislavčanom, zrealizovať ich sny, ktorými chcú urobiť radosť iným.

  • dietiTermín na posielanie nezištných vianočných želaní predĺžila metropola o týždeň (28.11.2012)
    Termín na posielanie nezištných vianočných želaní predĺžila slovenská metropola spoločne s partnermi o jeden týždeň. Do projektu „Želaj si spolu s mestom“ sa tak môže zapojiť každý Bratislavčan až do konca novembra (30. november, piatok).

 

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > „ŽELAJ SI SPOLU S MESTOM“

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Skryť vyhľadávací formulár «

 
Rozsah vyhľadávania

Časový rozsah
Dátum
kalendář...
kalendář...
 
?
 
 

 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & design , redakčný systém

Prihlásiť sa | Registrovať sa